Telefon Görüşmelerini Kaydeden Program

Bu yazımda sizlerle çok merak edilen telefon görüşmelerini kaydeden program hakkında bilgiler paylaşmak istiyorum. Bir çok kişi farklı sebeplerden dolayı takip etmek istediği bir cep telefonunda yapılan tüm görüşmelerden haberdar olmak istiyor. Fakat nasıl yapılacağı hakkında tam bir bilgi sahibi olmadıkları için bu istekleri sadece merak aşamasında kalıyor.

Piyasada bu amaca yönelik onlarca program ve yazılım bulunmaktadır. Bunların bir çoğu ya çok pahalı ya da tamamen kullanışsız ve amacına uygun olmayan programlardır. Benim önerim piyasada bulunan bir çok yazılımdan çok daha kullanışlı ve fiyatı gayet uygun olan ”FlexiSpy”dır.

FlexiSpy, bir çok telefona uyumlu, son derece kullanışlı ve verimli bir telefon dinleme ve takip programıdır. FlexiSpy sayesinde hedef telefonu tamamen kontrol altına alabilirsiniz. Yani hedef telefondaki tüm telefon görüşmelerini kaydedip dinleme özelliğini kullanabilirsiniz ve beraberinde saymakla bitiremeyeceğim bir çok özelliği bulunmaktadır.

Bu programın neler yaptığına dair kısaca örnek vermek gerekirse aşağıda saymış olduğum kullanıcılar tarafından FlexiSpy’ın en çok tercih edilen başlıca özellikleri arasında yer aldığını belirtmek isterim.

Yukarıda saymış olduğum FlexiSpyı’ın en çok tercih edilen sadece bir kaç özelliğidir.

Tüm bu özelliklere FlexiSpy Login sayfasından erişebilirsiniz. Tabi bunun için öncelikle Flexispy’ı satın almanız gerekir.

FlexiSpy’ı satın alırken size iki seçenek sunulur. Bunlar PREMIUM ve EXTREME paketleridir. Bu paketlerin arasında farklılıklar bulunmaktadır sizlerde bu iki paket arasındaki farklılıklara aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Flexispy Paketleri

Nasıl satın alacağınız konusunda örnek olması açısından ben yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz paketlerden birini seçerek devam ediyorum.

flexispy sipariş detayları

Karşınıza aşağıda görmüş olduğunuz Sipariş Detayları sayfası gelecektir. Bu adımda en önemli kısım Email adresinizi satın alma formundaki Email kutucuğuna doğru yazdığınızdan emin olmanızdır. Çünkü Aktivasyon Kodunuz ve Kullanıcı Bilgileriniz Email Adresinize Gönderilecektir.

Dilerseniz satın alma işleminden sonra FlexiSpy’ın nasıl kurulacağı hakkında bilgi edinmek için FlexiSpy Kurulum Adımları sayfamızdan ön bilgi edinebilirsiniz.

FlexiSpy Şimdi Satın Al.


Telefon Görüşmelerini Kaydeden Program Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Filiz:

  Dili İngilizce mi

  1. admin:

   Yükleme yaptığınız cihaz hangi dili kullanıyorsa yükleme anında o dil ile kurulumu yaparsınız. Örnek: Türkçe telefona yükleme işlemi türkçe olarak, ingilizce telefona yükleme işlemi ingilizce olarak karşınıza çıkmaktadır. Kullanıcı paneli ise sade ve kolaydır sol menülerde özelliklerin kısa adından oluşan bir kolay kullanım menüsüne sahiptir.

 2. Fikret:

  Büyük bir araştırma neticesinde flexispyı tercih etmiştim ve sonunda karar verip aldım şimdi sorunsuz kullanıyorum en sevdiğim yanıda tüm konuşmaları kaydediyor ve ben ne zaman müsait olursam o zaman kendi panelime giriş yapıp takip etmiş olduğum telefonun tüm konuşmaları dinleyebiliyorum. Sadece keşke biraz daha ucuz olsaymış diyecem ama piyasada daha uygunu yok özelliklerine bakıldığında ise açıkcası daha fazlasını hak ediyor 🙂

 3. cem:

  karşı tarafın görüşmeleri benim cep telefonuma dosya olarakmı geliyor yani gün boyu yapılmış görüşmeleri tekrar tekrar dinleme özelliği varmı

  1. admin:

   Satın alma işleminden sonra kullanıcı bilgileriniz email adresinize gönderilecektir. Bu bilgilerin içerisinde size özel ve sadece sizin erişebileceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile birlikte giriş yapacağınız site adresi yer alacaktır. Takip edeceğiniz telefona yazılımı yükledikten sonra bu telefondaki tüm görüşmeler, mesajlaşmalar, internet geçmişi ve yer bilgisi gibi bütün aktiviteleri kullanıcı panelinizden görebilirsiniz ve bu sayede görüşmeleri siz silmedik sürece istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz. Kullanıcı panelinin nasıl birşey olduğunu merak edenler buradan FLEXİSPY DEMO sayfasını inceleyebilirler.

 4. Aysun:

  Konuşulan tüm konuşmaları kayıt ediyor gerçekten kullanıcı paneline girip istediğim zaman dinleyebiliyorum.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir