Telefon mesajlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Günümüzde cep telefonlarının insanlar arasında giderek yaygınlaşması neticesinde artık herkesin elinde görmeye alıştığımız mobil cihazlar üzerinden iletişimin hayatımızda önemli bir yer kapsadığı bilinmektedir. Cep telefonu sahiplerinin başkaları ile iletişim kurma konusunda tercih ettikleri mesajlaşma sistemleri, bugün mobil iletişimin başlıca kaynağı haline gelmektedir. Mesajlaşmanın gün geçtikçe popülerleşmesi ise teknolojinin tehlikelerinin hayatımıza girmesine de neden olabilmektedir. Bu nedenle cep telefonlarından atılan ya da aynı telefonlara gelen her türlü mesaj içeriğinin zaman zaman takip edilerek kontrol altına alınması gerekebilmektedir. Böyle durumlarda olabilecek en ideal çözümleri mSpy gibi casus takip yazılımları sağlayabilmektedir.

mSpy sayesinde takip ettiğiniz kişinin doğru kişilerle mesajlaşıp mesajlaşmadıkları öğrenilebilmektedir. Son yüzyılın en iyi teknolojik icatlarından birisi olarak da nitelendirilen casus takip uygulaması mSpy ile hedef cihazlara gelen ve cihazlardan giden kısa mesajların yanı sıra farklı pek çok veri alışverişini de anlık olarak görebilmek mümkün olmaktadır.

Yalan söylediğinden şüphelenilen eşlerin ya da çocukların kısa mesajlarını okuyabilmek için kullanılabilecek mSpy, neredeyse bütün telefonlarda çalışabilmesi ile de oldukça popülerdir. Android ve IOS işletim sistemleriyle uyumlu olan uygulama, hedef cihazın mesaj içeriklerini yazılım sahiplerine özel olarak sunulan kullanıcı kontrol paneli üzerinden göstermektedir. Böylece kişiler diledikleri herhangi bir anda kısa mesaj içeriklerini dünyanın en mükemmel casus takip uygulaması ile takip edebilme imkanlarına sahip olabilmektedir.

Örneğin, bir senaryo oluşturalım: Evli çiftlerden biri eşini aldatıyor bu kadın veya erkek olabilir, aldatan kişinin eşi arıyor ve eşinin acil bir sebepten dolayı eve hızlı gelmesini söylüyor. Aldatan eş randevusunu iptal etmek için sevgilisini arar mı? Tabiki kesinlikle hayır. Eğer ararsa, etrafındaki herkes ilişkisinden haberdar olur ve telefon meşgule düşer. Sonuçlarını düşündüğü için, bunu riske atamaz. Aramak yerine, sevgilisine mesaj yollamayı tercih eder.

Telefon Mesajlarını İncelemenin En Kolay Yolu

Kurulduğu mobil cihazlarda hiçbir şekilde fark edilmeyen ve sessiz bir şekilde çalışan casus takip yazılımı mSpy, kurulumu kaldırılana kadar cihazın tüm hareketlerini kayıt altına almaktadır. Bu sayede mSpy casus yazılımı sahipleri takip etmek istedikleri kişilerin kimlerle mesajlaştıklarını ve mesaj içeriklerine neler yazdıklarını görebilmektedir. Cep telefonları üzerinde tam kontrol imkânı sağlayan teknoloji harikası mSpy yazılımı, elbette ki yalnızca kısa mesajları takip etme özelliğine sahip değildir. Gelişmiş özellikleri ile rakibi olan diğer casus yazılımları adeta ezip geçen mSpy’ın genel özelliklerini merak edenlere bu konu hakkında daha detaylı bilgiler verilebilmektedir.

Teknolojinin insanlığa bir armağanı olan casus yazılım uygulaması mSpy ile;

 • Hedef cihazın arama kayıtlarına,
 • Hedef cihazın kişi rehberine,
 • Hedef cihazın e-posta detaylarına,
 • Hedef cihazdan çekilen ve cihaza gönderilen fotoğraflara,
 • Hedef cihazdan kaydedilen ve cihaza gönderilen videolara,
 • Hedef cihazın bulunduğu GPS konumuna,
 • Hedef cihazın girdiği internet sitelerine,
 • Hedef cihazın takvim ve not kayıtlarına,
 • Hedef cihazın kullandığı anlık mesajlaşma ve sohbet uygulamalarına,

Kolaylıkla erişebilmek mümkün olmaktadır. Üstün özellikleri ile kullanıcılarını kendisine bağlayan mSpy casus takip yazılımı, bugün tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Tüm bu bilgiler ışığında her yönüyle kusursuz olan casus takip yazılımı mSpy’ın cep telefonlarına gelen mesajları izleme özelliğinin yanı sıra diğer tüm özelliklerinden de haberdar olmak isteyen kişiler, web sitemizde yer alan diğer içerikleri inceleyebilirler. Şimdi İncele

“Telefon mesajlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.” üzerine 28 yorum

  • programin ismini nedir bende istiyorum.esimi takip etmek ıstiyorum ona gelen msjlar banada gelsin.yardımci olurmusnz lütfen

 1. bana yardimci ola bilirmisiz?ben bunu telefonuma yukledim avatasyon kodu istedi onu bilemedim lutfen biri bana yardim edermi?

  • Merhaba, aktivasyon kodunuzu yükleme linkini aldığınız kullanıcı panelinde yer almaktadır. Kullanıcı paneline giriş yapın karşınıza kurulum sihirbazı gelecek devam ettiğinizde kurulum sihirbazının 3 cü adımında alta göreceksiniz. Bu sayfada yer alan videoyu izlemenizi öneririm aktivasyon kodunuzu göreceğiniz yeri göstermektedir: Buradan İzleyiniz

 2. Bu yazilim programini karsi tarafin telefonuna yuklemeden msjlarini gorebilmemiz mumkun mu..oyle bir program var mi piyasada telefonu kurcalama imkani yoksa eger yapabilecegimiz ne olabilir

  • Dünyanın neresinde olursanız olun kullanabilirsiniz aynı şekilde bulunduğunuz ülke Afrika’dada herhangi bir telefona yükleyip kullanabilirsiniz.

 3. selam.ya kardeş bu praqramin parasiz versiyonu yokmuu valla para verib ala bilmiyorum ben ev hanimiyim bana para verendee yok kii napicam ben bu praqram bana cok lazimm

 4. bu uygulama ile kapatırdıgım bı hatta gıdecek olan mesajı görebılırmıyım. şoyle kı örn. e-posta açtım e-postayı onaylamak için tel no yazdım onayladım daha sonra hattımı kapattırdım hat kapalı aradıgız zman bu numara kullanılmamaktadır diyor. ve e-posta şifremı unuttum e-postaya çok çok acıl ihtıycam var ve o kapalı hata gıcedek olan koda da ıhtıyacım var MSPY ile kapalı hatta gıdecek oan msjı görebılırmıyım acaba ?

 5. Merhaba bu uygulamayı karsi taraf telefonuna yüklemem imkansiz elime bile alamiyorum telefonu. Baska ir yolu yokmu ve ucreti ne kadar ne kadar sure kullanabiliyorum.?

 6. Merhaba elimde telefon numaram var ama telefonum yok hat kayıp onun içerisindeki mesajları görebiliyormusunuz?

  • Takip etmek istediğiniz karşı telefonu elinize alarak kurmanız gerekmektedir. Bunun için satın aldıktan sonra hedef telefona yüklemek istediğinizde o telefona 2 dk gibi kısa bir fiziksel erişim sağlamanız gerekmektedir. Yükleme kurulum işlemi ortalama 2 veya 3 dakika gibi kısa bir zaman almaktadır bu yüzden oldukça kolay yüklenen bir programdır. Nasıl yüklendiğini merak ediyorsanız sitemizin ana sayfasında yükleme videosu mevcuttur bakabilirsiniz ve aynı zamanda soru ve cevaplarıda inceleyebilirsiniz.
   Buradan İnceleyin: https://www.mspy.gen.tr/

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE