Telefon mesajlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Günümüzde cep telefonlarının insanlar arasında giderek yaygınlaşması neticesinde artık herkesin elinde görmeye alıştığımız mobil cihazlar üzerinden iletişimin hayatımızda önemli bir yer kapsadığı bilinmektedir. Cep telefonu sahiplerinin başkaları ile iletişim kurma konusunda tercih ettikleri mesajlaşma sistemleri, bugün mobil iletişimin başlıca kaynağı haline gelmektedir. Mesajlaşmanın gün geçtikçe popülerleşmesi ise teknolojinin tehlikelerinin hayatımıza girmesine de neden olabilmektedir. Bu nedenle cep telefonlarından atılan ya da aynı telefonlara gelen her türlü mesaj içeriğinin zaman zaman takip edilerek kontrol altına alınması gerekebilmektedir. Böyle durumlarda olabilecek en ideal çözümleri mSpy gibi casus takip yazılımları sağlayabilmektedir.

Bugün casus yazılım sektöründe işini olabilecek en iyi şekilde yapan uygulamalardanbir tanesine örnek olarak verilebilecek mSpy sayesinde hedeflenen şahısların doğru kişilerle mesajlaşıp mesajlaşmadıkları öğrenilebilmektedir. Son yüzyılın en iyi teknolojik icatlarından birisi olarak da nitelendirilen casus takip uygulaması mSpy ile hedef cihazlara gelen ve cihazlardan giden kısa mesajların yanı sıra farklı pek çok veri alışverişini de anlık olarak görebilmek mümkün olmaktadır.

Yalan söylediğinden şüphelenilen eşlerin ya da çocukların kısa mesajlarını okuyabilmek için kullanılabilecek mSpy, neredeyse bütün telefonlarda çalışabilmesi ile de oldukça popülerdir. Android ve IOS işletim sistemleriyle uyumlu olan uygulama, hedef cihazın mesaj içeriklerini yazılım sahiplerine özel olarak sunulan kullanıcı kontrol paneli üzerinden göstermektedir. Böylece kişiler diledikleri herhangi bir anda kısa mesaj içeriklerini dünyanın en mükemmel casus takip uygulaması ile takip edebilme imkanlarına sahip olabilmektedir.

mesaj casus programıÖrneğin, bir senaryo oluşturalım: Evli çiftlerden biri eşini aldatıyor bu kadın veya erkek olabilir, aldatan kişinin eşi arıyor ve eşinin acil bir sebepten dolayı eve hızlı gelmesini söylüyor. Aldatan eş randevusunu iptal etmek için sevgilisini arar mı? Tabiki kesinlikle hayır. Eğer ararsa, etrafındaki herkes ilişkisinden haberdar olur ve telefon meşgule düşer. Sonuçlarını düşündüğü için, bunu riske atamaz. Aramak yerine, sevgilisine mesaj yollamayı tercih eder.

Telefon Mesajlarını İncelemenin En Kolay Yolu

Kurulduğu mobil cihazlarda hiçbir şekilde fark edilmeyen ve sessiz bir şekilde çalışan casus takip yazılımı mSpy, kurulumu kaldırılana kadar cihazın tüm hareketlerini kayıt altına almaktadır. Bu sayede mSpy casus yazılımı sahipleri takip etmek istedikleri kişilerin kimlerle mesajlaştıklarını ve mesaj içeriklerine neler yazdıklarını görebilmektedir. Cep telefonları üzerinde tam kontrol imkânı sağlayan teknoloji harikası mSpy yazılımı, elbette ki yalnızca kısa mesajları takip etme özelliğine sahip değildir. Gelişmiş özellikleri ile rakibi olan diğer casus yazılımları adeta ezip geçen mSpy’ın genel özelliklerini merak edenlere bu konu hakkında daha detaylı bilgiler verilebilmektedir.

Teknolojinin insanlığa bir armağanı olan casus yazılım uygulaması mSpy ile;

 • Hedef cihazın arama kayıtlarına,
 • Hedef cihazın kişi rehberine,
 • Hedef cihazın e-posta detaylarına,
 • Hedef cihazdan çekilen ve cihaza gönderilen fotoğraflara,
 • Hedef cihazdan kaydedilen ve cihaza gönderilen videolara,
 • Hedef cihazın bulunduğu GPS konumuna,
 • Hedef cihazın girdiği internet sitelerine,
 • Hedef cihazın takvim ve not kayıtlarına,
 • Hedef cihazın kullandığı anlık mesajlaşma ve sohbet uygulamalarına,

Kolaylıkla erişebilmek mümkün olmaktadır. Üstün özellikleri ile kullanıcılarını kendisine bağlayan mSpy casus takip yazılımı, bugün tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Tüm bu bilgiler ışığında her yönüyle kusursuz olan casus takip yazılımı mSpy’ın cep telefonlarına gelen mesajları izleme özelliğinin yanı sıra diğer tüm özelliklerinden de haberdar olmak isteyen kişiler, web sitemizde yer alan diğer içerikleri inceleyebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Rabia dedi ki:

  Mesajlaşma takibi konusunda harika gerçekten uygulama sahibine teşekkürler.

 2. Fikret dedi ki:

  Whattsapp, viber gibi anlık sohbet uygulamalarındaki görüşmeleri görebilmek güzel 🙂

 3. Fahriye dedi ki:

  Ben mesela başımı bile kaldırmıyorum mesajlaşmaktan takip edilsem uyuyuy 🙂

 4. Nuray dedi ki:

  2 ayrı paket bulunuyor acaba hangisini almalıyım ?

 5. Merve dedi ki:

  Mesaj takibini gerçekten iyi yapıyor benim için en önemlisi buydu..

 6. Sude dedi ki:

  Tüm mesajlarını harfiyen görebiliyorum daha iyisi olamazdı bence..

 7. Onur dedi ki:

  Piyasada ki en uygun ve en iyi telefon izleme yazılımıdır almak isteyenlere tavsiye ederim.