Telefon Takip Etme Yazılımlarının Ebeveynlere Yardımcı Olacağı 5 Konu !

Telefon takip yazılımlarının ebeveynlere faydaları… 

telefon takip yazılımı

Evde ergenlik döneminde bir çocuğun olması ve o çocuğun yetiştirilmesi en hazırlıklı ebeveynler için bile oldukça zor. Gençler eğlence, heyecan ve vücutlarına adrenalin pompalayacak bütün aktivitelerin bağımlısı.

Belirli bir deneyimleri yok ve rasyonel ve de objektif seçimler yapmaktan oldukça uzaklar. Ailelerini, arkadaşlarını ve özellikle de kendilerini belaya sokmaya çok yatkın oluyorlar.

Sizin meşgul hayatınız ve onun gizlilik hakları, bazen ne kadar isteseniz de çocuğunuzun nerede olduğundan haberdar olmanızı engelliyor. Yapabileceğiniz en iyi şey çocuğunuza, içinde telefon takip yazılımı olan bir cep telefonu vermek. Bu yazılımın size nasıl yardımcı olabileceğine bir bakalım:

1-Aramalar ve Mesajlar

Gençler birbirlerin sürekli olarak, gereksiz şeylerden bahsetmek için bile olsa arıyorlar ya da mesaj yolluyorlar. Eğer onların mesajlarına ve aramalarına erişebilirseniz, onların dünyasına erişmiş olursunuz. Bu sebeple çocuğunuzun telefonunu kontrol altına aldığınızda çocuğunuzu dış tehlikelere karşı daha güvende olduğunu hissedeceksiniz.

2-Kişi Listesi

Telefon takip yazılımıyla çocuğunuzun adres defterine erişebileceksiniz. Kısa bir bakışla, bahsedilen isimler arasında bir bağlantı kurabilirsiniz. Çocuğunuzun bütün arkadaşlarından haberdar olabilirsiniz.

3-Konum Takibi

Konum takibi çocuğunuzun okulu asıp asmadığını öğrenmek, ödevini yaptığından emin olmak, bir komşunuzda güvenli bir şekilde oturduğundan haberdar olmak ya da tehlikeli bir yerde olup olmadığını kontrol edebilmek için çok kullanışlı bir özellik. Telefon takip yazılımı sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu nereleri gezdiğini an be an biliyor olursunuz. Bu sayede çocuğunuzu güvende tutmak için gerekli olan doğru bilgilere erişebileceksiniz.

4-İnternet Alışkanlıkları

Sosyal medyayla içli dışlı olmak, yabancı insanlarla sohbet etmek, belirli sitelerde gezinmek ve gündemi takip etmek gençler arasında oldukça yaygın bir davranış. Çocuklarımızı zararsız “tıklamalar” konusunda eğitmek ve korumak, ebeveynler olarak bizim görevimiz. Bu yazılım, çocuğumuzun internet alışkanlıklarından haberdar olmamızı sağlıyor. Bu sayede bu alışkanlıkları düzeltebilmek için gerekli çözüme üretebilirsiniz.

5-Fotoğraf Galerisi

Gençler değerli anlarını fotoğraflar sayesinde ölümsüzleştirmeye bayılıyorlar. Arkadaşları yanlarında değilken bu fotoğrafların tadını çıkarmaktan da hoşlanıyorlar. Cep telefon takip yazılımı sayesinde, çocuğunuzun telefonundaki bütün resimlere erişim sağlayabileceksiniz. Bu resimlere bakarak çocuğunuzun tehlikeli bir şeyler yapıp yapmadığına ve onu durdurmanız gerekip gerekmediğine kendiniz karar vereceksiniz.


Telefon Takip Etme Yazılımlarının Ebeveynlere Yardımcı Olacağı 5 Konu ! Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. alper:

  slm bende programı almak istiyorumda birşey sormak istiyorum kafama takılan birşey var simdi programı indirdik diyelim izleyeceğimiz telefona peki biz nerden takipedecez telefonu kendi telefonumuzdanmi yoksa bilgisayardanmi veya meyilmi gelcek bize buna takıldım tesekürler

  1. admin:

   Merhaba Alper bey,

   Size gönderilen kullanıcı panelinden takip edeceksiniz. Kullanıcı paneline telefonunuzdan da girebilirsiniz tabletinizdende veya bilgisayarınızdanda kısaca internette erişebildiğin her yerden hedef telefonun görüşme aktivitelerini görebilirsiniz.
   Kısaca Birde Özet Geçeyim:
   Programdan üyelik satın aldıktan sonra mail adresinize sadece sizin girebileceğiniz size özel kullanıcı bilgileri gelir.
   Gelen bilgiler ile kullanıcı paneline giriş yaparsınız.
   Giriş yapıldığında karşınıza kurulum sihirbazı gelecektir ve hangi işletim sistemine ait telefonu takip edeceğinizi seçmeniz gerekir. (android,iphone v.b gibi)
   Seçtikten sonra nasıl yükleneceği resimli anlatılmıştır ve yüklenecek link bilgisi ve lisans kodu karşınıza gelir.
   Yüklenecek linki takip edeceğin hedef telefona yüklersin kurulum aşamasında lisans kodu isteyecek girip devam ettiğinizde yükleme tamamlanmış olur.
   Artık hedef telefon takip edilmek için hazırdır ve siz kullanıcı panelinize giriş yaparak takip ettiğiniz hedef telefona dair tüm ayrıntıları görmeye başlarsınız.
   Yazıda uzun işlem gibi görünsede takip edilecek telefona yüklemek 1-2 dakikalık bir işlemdir.
   Bu sayfada videolu uygulamalı anlatım mevcut izlemenizi öneririm : https://www.mspy.gen.tr/cep-telefonu-kolayca-nasil-takip-edilir/

 2. Cemre:

  Ben çocuğumun whatsapp mesajlarınıda okumak istiyorum bunun için takip edeceğim telefona hangi yazılımı yüklemeliyim ?

  1. admin:

   Whatsapp mesajlarını okumak için mSpy Premium paketini veya FlexiSpy Extreme paketini yükleyebilirsiniz.

 3. Simge:

  Böyle bir yazılımın varlığından henüz yeni haberim oldu 🙂 iyi oldu 🙂 heheh

 4. Ebru:

  En çok yarar sağlayacak konulardan biri özellikle nerede olduklarını bilmektir sanırım. Çünkü çocuğumuz okuldayım, dersanedeyin diyor elbet güveniyoruz ama daha küçük olduklarından hatta yapma oranlarını yüksek oluyor. Aslında kontrol altında tutmak için yapılması gereken en iyi çözüm olduğunu düşünüyorum.

 5. Belgin:

  Çok güzel bir içerik olmuş gerçekten çocuklarımızın güvenliği için kullanılması gereken bir program olduğunu düşünüyorum.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir