Whatsapp Konuşmalarını Takip Etmek

Whatsapp konuşmalarını takip etmek istemek Whatsapp uygulmasının yoğun kullanımı sebebiyle bir çok kişinin aklındaki soru işaretlerini giderebilmek adına ihtiyaç haline gelmiş bir durumdur.

Hemen hemen hepimizin aklından bir kere bile olsa bu soru geçmiştir. Acaba çocuğumun, çalışanlarımın WhatsApp görüşmelerini takip edebilir miyim ? Onların telefon kullanımlarını görebilir miyim ?

Normal şartlarda böyle bir şey tabikide mümkün değildir. Ancak kişinin telefonunu somut olarak ele geçirip her an yakalanma ihtimalini göz önünde bulundurarak gizlice okuyabilirsiniz. Bu hem zor hem de sizi tatmin etmeyecek bir yöntemdir. Çünkü kişi whatsapp konuşmalarını düzenli olarak siliyor olabilir. Bu durumda da tabiki istediğinizi elde edemeyecek ve merakınızı gideremeyeceksiniz.

Örneğin ergenlik çağında olan bir çocuğunuz olduğunu düşünelim. Bu yaşlarda çocuklar kötü alışkanlıklara, kötü arkadaş çevresine sahip olacak potansiyele sahiplerdir. Çocuğunuza her ne kadar güveniyor dahi olsanız ne yazık ki günümüzde çevremiz çekilmez hale geldi. Onları bir çok tehlikeden uzak tutmak, gözetim altına almak için whatsapp mesajlarını okumak en güzel yöntemlerdendir.

Dünya genelinde bir başka telefonun tüm aktivitelerini takip eden bir çok uygulama mevcuttur. Fakat bunların bir çoğu bütçemizi aşan fiyatlarda ve bir çoğuda güncel olmayan yazılımlardır.

Flexispy bu anlamda güncel, oldukça başarılı ve son derece kullanışlı bir yazılımdır. Flexispy sayesinde hedef telefondaki whatsapp konuşmalarına kişi sohbet geçmişini silmiş olsa dahi erişebilirsiniz.

Flexispy ile WhatsApp Konuşmalarını Takip Etmek

Flexispy yukarıda da bahsettiğim gibi son derece gelişmiş olan telefon izleme ve takip programıdır. Siz bu uygulamayı satın alıp takip etmek istemiş olduğunuz hedef telefona yüklediğiniz anda tüm whatsapp konuşmalarını görebilir ve bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Flexispy’dan biraz bahsetmek gerekirse; öncelikle whatsapp mesajlarını takip etmek dışında daha bir çok sohbet uygulamalarına flexispy sayesinde Viber, Skype, Line, sms gibi daha bir çok uygulamanın sohbet geçmişine erişebilirsiniz.

Flexispy aynı zamanda arama geçmişini de sizin için kaydeder ve bu bilgileride sizinle paylaşır. Telefonla yapılan tüm konuşları, yapılan numara ve dakikasıyla beraber kayıt altına tutar. Sizde satın aldıktan sonra sahip olacağınız kullanıcı paneli sayesinde bu kayıtlara rahatça ulaşabilirsiniz.

Flexispy’ın Premium ve Extreme paketleri mevcuttur. Her iki pakette son derece kullanışlıdır. Fakat extreme paketin premium pakete göre ekstra özellikleri vardır.

Örnek verecek olursak, yukarıda bahsettiğim arama kayıtlarını her iki pakette sorunsuz bir şekilde yapar. Extreme paket ise sadece numara ve dakika olarak kaydetmekle kalmaz aynı zamanda telefon görüşmelerini canlı olarak dinleme ve kayıt ederek sonra dinleme imkanıda sunar. Ayrıca takvim, rehber, galeri gibi bir çok kişisel bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi hedef telefonun bulunduğu ortamıda flexispy sayesinde rahatça dinleyebilirsiniz. Flexispy takip programının tüm paket özelliklerini ve fiyatlarını kontrol etmek için tıklayın.

Sizlerde FlexiSpy sayesinde istediğiniz hedef telefonu takip altına alabilir, sevdiklerinizin daha güvenli ortamlarda teknolojiyi kullanmalarına olanak sağlayabilirsiniz.


Whatsapp Konuşmalarını Takip Etmek Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Eyüp:

  Merhaba watsap görüşmelerini dinleyebiligormuyuz

 2. Özcan:

  WhatsApp üzerinden yapılan sesli konuşmaları dinleme kaydetme özelliği var mı

 3. Margi:

  WhatsAppmesajlarını kolaylıkla takip edebiliyorum teşekkürler.

 4. Gül:

  Mspy standard ile whatsapp izlemek oluyormu?

  1. admin:

   Whatsapp için Premium paketi tercih etmelisiniz.

 5. Elisa:

  Almanyada yaşıyorum böyle program arıyordu ben buldum çok güzel çok memnun ben

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir