Whatsapp Konuşmalarını Takip Etmek

               Bir Başkasının Whatsapp Konuşmalarını Takip Edebilir miyim? 

Hemen hemen hepimizin aklından bir kere bile olsa bu soru geçmiştir. Acaba çocuğumun, çalışanlarımın WhatsApp görüşmelerini takip edebilir miyim ? Onları görebilir miyim ?

Normal şartlarda böyle bir şey tabikide mümkün değildir. Ancak kişinin telefonunu somut olarak ele geçirip her an yakalanma ihtimalini göz önünde bulundurarak gizlice okuyabilirsiniz. Bu hem zor hem de sizi tatmin etmeyecek bir yöntemdir. Çünkü kişi whatsapp konuşmalarını düzenli olarak siliyor olabilir. Bu durumda da tabiki istediğinizi elde edemeyecek ve merakınızı gideremeyeceksiniz.

Örneğin ergenlik çağında olan bir çocuğunuz olduğunu düşünelim. Bu yaşlarda çocuklar kötü alışkanlıklara, kötü arkadaş çevresine sahip olacak potansiyele sahiplerdir. Çocuğunuza her ne kadar güveniyor dahi olsanız ne yazık ki günümüzde çevremiz çekilmez hale geldi. Onları bir çok tehlikeden uzak tutmak, gözetim altına almak için WhatsApp konuşmalarını takip etmek en güzel yöntemlerdendir.

Dünya genelinde bir başka telefonun tüm aktivitelerini takip eden bir çok uygulama mevcuttur. Fakat bunların bir çoğu bütçemizi aşan fiyatlarda ve bir çoğuda güncel olmayan yazılımlardır.

Flexispy bu anlamda güncel, oldukça başarılı ve son derece kullanışlı bir yazılımdır. Flexispy sayesinde hedef telefondaki whatsapp konuşmalarına kişi sohbet geçmişini silmiş olsa dahi erişebilirsiniz. instant-messages
Flexispy Sadece WhatsApp Takibimi Yapar ?

Flexispy yukarıda da bahsettiğim gibi son derece gelişmiş olan bir takip programıdır. Siz bu uygulamayı satın alıp takip etmek istemiş olduğunuz telefona yüklediğiniz anda tüm whatsapp konuşmalarını ve bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Flexispydan biraz bahsetmek gerekirse; öncelikle whatsapp takip dışında daha bir çok sohbet uygulamalarına flexispy sayesinde erişebilirsiniz. Bunlar hemen hemen herkesin güncel olarak kullandığı ve bildiği chat plartformlarıdır. Viber,Skype,Line,sms gibi daha bir çok uygulamanın sohbet geçmişine erişebilirsiniz.

Flexispy aynı zamanda arama geçmişini de sizin için kaydeder ve bu bilgileride sizinle paylaşır. Telefonla yapılan tüm konuşları,yapılan numara ve dakikasıyla beraber kayıt altına tutar. Sizde satın aldıktan sonra sahip olacağınız kullanıcı paneli sayesinde bu kayıtlara rahatça ulaşabilirsiniz.

Flexispy’ın Premium ve Extreme paketleri mevcuttur. Her iki pakette son derece kullanışlıdır. Fakat extreme paketin premium pakede göre ekstra özellikleri vardır. Örnek verecek olursak,yukarıda bahsettiğim arama kayıtlarını her iki pakette sorunsuz bir şekilde yapar. Extreme paket ise sadece numara ve dakika olarak kaydetmekle kalmaz aynı zamanda telefon görüşmelerini canlı olarak dinleme ve kayıt imkanı sunar.

Hedef telefonun takvim,rehber,galeri gibi bir çok kişisel bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi; hedef telefonun bulunduğu ortamıda flexispy sayesinde rahatça dinleyebilirsiniz.

Sizlerde bu uygulama sayesinde istediğiniz hedef telefonu takip altına alabilir,sevdiklerinizin daha güvenli ortamlarda teknolojiyi kullanmalarına olanak sağlayabilirsiniz.

detayli incele

“Whatsapp Konuşmalarını Takip Etmek” üzerine 5 yorum

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE