Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Gizlice ve kodsuz olarak başkasının WhatsApp mesajlarını okuma amacıyla kullanılan ve kesin olarak işe yarayan programlar ile karşınızdayız. Uzaktan başkasının WhatsApp mesajlarına erişim isteği, 2023 yılında da pek çok kişinin merak ettiği bir konu haline gelmiştir. mSpy gibi kaliteli casus yazılımlar kullanılarak WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında hedeflenen başka kişilerin yaptığı her türlü paylaşım ve konuşma detaylarına koda gerek olmadan gizlice erişim sağlanabilmektedir.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak mümkün mü?

Herhangi bir program kullanmadan karşı tarafın telefonuna gelen WhatsApp mesaj detaylarına telefona fiziksel erişim olmadan okumak maalesef mümkün olmamaktadır. Casus yazılımlar sayesinde başka birinin WhatsApp’ına uzaktan erişim sağlayarak yazışmaları takip etmek mümkün olmaktadır. Kodsuz WhatsApp takip etme işinin hilesi aslında uzaktan erişim programı kullanmaktır.

Hem ücretli hem de ücretsiz yazılımlar sayesinde başkasının telefonundaki WhatsApp mesajlarına erişme konusunda aklınızda soru işareti kalmayacak. Daha çok sevgilinin ya da eşin WhatsApp mesajını okumak için kullanılsa da aslında bu yazılımlar ebeveynler tarafınan çocukların takibinde ve profesyoneller tarafından da personeli izleme amacıyla kullanılmaktadır.

Başkasının WhatsApp mesajları nasıl okunur?

QR kod ile WhatsApp Web üzerinden, Google Drive yedekleme ve diğer telefon takip programları ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Kullanılan bu ücretli ve ücretsiz yöntemlerin neredeyse hepsinde hedef telefondan WhatsApp mesajlarının okunduğu anlaşılabilmektedir. O yüzden öncelikle tüm bu yöntemleri açıklayacağız ve ardından hangilerinin kanıt bırakıp bırakmadığı konusunda da uyarılar yapacağız.

QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak

 1. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidiniz.
 2. Mesajlarını okumak istediğiniz telefonda WhatsApp uygulamasını açın.
 3. Sağ üstteki seçenekten WhatsApp Web sekmesine tıklayın.
 4. Telefondan QR kodunu WhatsApp Web uygulamasına okutunuz.
 5. Artık QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarına nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz:

Uyarı: Telefon sahibi WhatsApp Web kısmını ziyaret ettiğinde mesajlarının okunduğunu ve geçmişte giriş yapılan cihazları görebildiğinden bu yöntemi önermiyoruz.

Google Drive ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak

 1. Hedef telefonda WhatsApp uygulamasında Ayarlar kısmına gidiniz.
 2. Ardından Sohbet > Sohbet yedeği kısmına gidiniz.
 3. Açılan ekranda Google Drive’a yedekle kısmını göreceksiniz.
 4. Yedekleme sıklığını seçin ve Google hesabını seçerek yedekleme başlatın.
 5. Ardından ilgili Google hesabından drive.google.com adresini ziyaret edin.
 6. Artık Google Drive yedekleme ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Bu yöntem için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Uyarı: Telefon kullanıcısı Sohbet yedekleme kısmını ziyaret ettiğinde hangi Google Drive hesabına yedekleme yapıldığını ve en son ne zaman yedekleme olduğunu görebildiğinden bu yöntemi önermiyoruz.

Whatscan for WhatsApp Web uygulaması

Bu uygulama ile Android kullanan istediğiniz kişinin WhatsApp hesabını web WhatsApp uygulamasına QR kodla uzaktan erişebiliyorsunuz, fakat bu yaptığınız işlem WhatsApp ayarlar kısmına bakıldığında hemen anlaşılacaktır. Çıkış yapıldığında ise erişiminiz ortadan kalkacaktır. O yüzden bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Başkasının mesajlarını okumak isterken yakalanmak istemezsiniz değil mi?

Highster Mobile takip yazılımı

Bu yazılım aşağıda detaylarını vereceğimiz mSpy yazılımı ile benzer işlevleri görüyor, fakat Türkçe dil desteği ve teknik destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri olmadığından dolayı bu uygulamayı önermiyoruz.

FlexiSpy casus yazılımı

Bu yazılım ile uzaktan istediğiniz kişinin telefonuna erişip karşı tarafın WhatsApp mesajlarını görme ve incelemekle kalmıyorsunuz, tüm arama ve mesaj detaylarına hızlıca erişebiliyorsunuz. Fakat fiyat ve kullanım kolaylığı açısından biz FlexiSpy yerine aşağıda anlatımını yapacağımız aynı işlevleri daha gelişmiş özelliklerle sunan mSpy yazılımını öneriyoruz.

mSpy Telefon Takip Programı

Sektörün en gelişmiş casus yazılımı olan iPhone dahil, iOS ve Android tüm platformlarda çalışan mSpy WhatsApp takip yazılımı ile başkasının WhatsApp mesajlarına ulaşma, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere tüm sohbet detaylarına ulaşılabilmektedir.

Hedef telefonda oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile karşı telefonlarda hiçbir şekilde fark edilemeyen “mSpy” başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum sorusunun cevabını bulabileceğiniz bir yazılımdır. Hemen indir :

başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı

2011 yılında faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile başkalarının WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece takip edilen hedef kişinin kimlerle, hangi saatlerde WhatsApp mesajlarında neler konuştuklarını harfiyen görebilmektedir. Kurulum işlemi oldukça basit birkaç adımdan oluşan, hedef cihazlara kolayca yüklenebilen mSpy ile başkasının WhatsApp mesajlarını görmek mümkündür.

Piyasada yer alan çeşitli WhatsApp mesajlarını okuma apk, uygulama ya da wtakip gibi siteler aslında sadece son görülme, yazışma anları, çevrimiçi durumları gibi sizin zaten görebildiğiniz detayları raporlamak dışında size başka bir veri vermez, o yüzden telefon takip uygulamaları arasında en iyi program olan mSpy’ı kullanmanızı öneriyoruz.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma özelliğinin yanı sıra telefon takip programı mSpy’ın diğer tüm özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için mSpy yazımızı okuyabilirsiniz.

başkasının whatsapp mesajlarına erişme programı

"Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?" Hakkında Kullanıcı Yorumları

 1. iyi gunler bu programi nasil kuracagimi bana da anlata bilirmisiniz tam anlayamadim. karsi taraf okunan mesajlari kesinlikle anlamaz degilmi?

  Cevapla
  • Karşı telefonda tamamen gizli ve görünmez mod’a çalışma özelliğine sahiptir.

   Cevapla
 2. Merhaba esim bu yada benzeri bi uygulamayla telefonumu takip ediyor sanirim nasil bulup kapatabilirm

  Cevapla
  • En tercih edilen program olması dolayısıyla bu programın yüklenmiş olma ihtimali yüksek olabilir fakat yinede farklı bir program yüklenmiş olma ihtimaline karşın en kesin çözüm telefonunuza format atmak veya fabrika ayarlarına döndürmek garanti çözüm olacaktır.

   Cevapla
 3. Birde bu uygulama yı yüklerken kulancı kim olduğunu nasıl bilecek . diyelim ki ben yukledim ve sonra karşı tarafın telefonuna yükleme yaptım . burada asıl kullanıcı kim olduğunu nasıl bilecek telefon . ilk adım nasıl olmalı , öcretsiz denemek istiyorum yardımcı olur musunuz

  Cevapla
  • Sadece karşı telefona yüklüyorsunuz, kendi telefonunuza birşey yüklemeniz gerekmiyor.. Satın alım sonrasında takip paneline giriş yapabileceğiniz size özel kullanıcı giriş bilgileri mail adresinize gelmektedir. Bu gelen kullanıcı giriş bilgileri ile internette girdiğiniz her yerden takip panelinize giriş yaparak karşı telefona dair tüm kullanım aktivitelerini, sms mesajlarını, yer tespitini, internet geçmişini, whatsapp konuşmalarını ve telefon üzerinde gerçekleştirdiği herşeyi görebilirsiniz.

   En güncel sürüm ve satın alma sayfası için tıklayınız

   Cevapla
 4. Önce kendi telefonumuza uygulamayı yükleyip sonra karşı tarafın telefonuna yükleme yapacağız ve yükleme yapıldıktan sonra her hangi bir işlem gerekecek mi? Ortalama yükleme süresi nedir?

  Cevapla
  • Sadece karşı telefona yüklüyorsunuz. Sonrasında kullanıcı giriş bilgileriniz ile site üzerinden sisteme giriş yaparak hedef telefonun whatsapp mesajlarını ve telefon hareketlerini görüntüleyebilirsiniz. Yükleme işlemi oldukça hızlı gerçekleşen kolay bir işlemdir ve ortalama yükleme süresi 1 dakika sürmektedir.

   Cevapla
 5. Merhaba karşı tarafın telefonuna yükleme yaptıktan sonra yüklenen program ı telefonunda gördüğünde anlamayacak mı

  Cevapla
  • Karşı telefona yüklendikten sonra hedef telefonda kendini tamamen gizleme özelliğine sahiptir örneğin çocuğunuzun telefonuna programı yükleyin ve kendine söyleyin deyin ki ben senin whatsapp konuşmalarını görüyorum tüm mesajlarını arama kayıtlarını girdiğin internet sitelerine kadar hatta gezdiğin yer bilgisine kadar hepsinden haberim oluyor biliyorum bu işlemi telefon takip programı yardımıyla yapıyorum şu an telefonunda bu program yüklü desen ve çocuğunuz telefonun heryerini kurcalasa yine bulamaz ve telefonunu bir telefoncuya götürse aynı şekilde telefoncu dahi göremeyecektir. Biraz fazla ayrıntılı anlattım ama bu konuda insanlar merak esiyor çok kez cevapladım fakat detaylandırmadım bu şekilde akılda olan sorulara yanıt olacağı düşüncesiyle detaylandırmak istedim 🙂

   Whatsapp takip programı: Siteye Git

   Cevapla
 6. Bu programı kişinin telefonuna kurmak mümkün değil başka türlü yazışmalarını yazılarını nasıl okuya bilirim

  Cevapla
  • Whatsapp’ını, telefonunu takip etmek istediğiniz cihaz android işletim sistemine sahipse telefona fiziksel erişim gerekli yani kendiniz telefonu elinize alarak yüklemelisiniz.

   Fakat takip edeceğiniz telefon İOS tabanlı iPhone cihaz ise jailbreaksiz sürümü ile uzaktan telefona yükleyebilmeniz mümkündür.

   Jailbreaksiz İOS cihazlar için ayrıntılı bilgiyi aşağıda vereceğim linke tıklayıp daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

   Jailbreaksiz: Siteye Git

   Cevapla
 7. Program kaldırılmak istendiğinde nSıl bir yol izler

  Cevapla
  • Karşı telefona dokunmanıza gerek kalmadan kullanıcı hesabınıza giriş yaprak programı kaldır seçeneğini seçerek uzaktan programı kaldırabilmeniz mümkündür.

   Cevapla
   • Şüpheli durumlarda başvurulabilecek kullanışlı güzel bir uygulamadır. özelliğine göre fiyattı gayet normal. Karşı telefona yüklenir gizli şekilde çalışır istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlayan güzel bir uygulama.

    Cevapla
 8. Peki karşı telefona nasıl kuracağız sistemi çünkü karşı telefonda şifre var başka bir yolu var mı

  Cevapla
 9. Bu programi sadece kendi telefonuma kurmam yeterli olucakmidir

  Cevapla
  • Hayır, karşı telefona yüklemelisiniz. Yükleme işlemi basit ve kolaydır. Yükleme işlemi ortalama 2 dk gibi az bir zaman almaktadır.
   Siz takip etme işlemini kullanıcı adı ve şifreniz ile mspy hesabınıza giriş yaparak karşı telefonu izleyebileceksiniz yani karşı telefonu sadece telefondan değil aynı zamanda bilgisayar, tablet, laptap gibi cihazlardanda kolayca izleyebileceksiniz. Kısaca internette erişebildiğiniz her yerden hedef telefona kontrol edebilirsiniz.

   Cevapla
 10. Bu programı fark edermı peki bence bu önemli bide ucretsız denemek istiyrm nasıl basvuracam

  Cevapla
  • Hedef telefonda tamamen görünmez olarak çalışır fark edilmez.
   7 gün ücretsiz için buradan kayıt olabilirsiniz: ÜCRETSİZ DENE

   Cevapla
   • Ücretsiz denenmiyor ki illaki bir paket almak zorunda bırakılıyoruz
    Nasıl ücretsiz deneyenilirizki

    Cevapla
    • 7 günlük ücretsiz deneme kampanyası sona ermiştir. Denemek için bir paket satın alıp beğenmediğiniz takdirde 14 gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır. Hedef telefonun Whatsapp mesajlarını okumak için “mSpy premium” paketi tercih etmeniz gerektiğini unutmayınız: Şimdi Kayıt Ol

     Cevapla
  • Şüpheli durumlarda başvurulabilecek kullanışlı güzel bir uygulamadır. özelliğine göre fiyattı gayet normal. Karşı telefona yüklenir gizli şekilde çalışır istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlayan güzel bir uygulama.

   Cevapla
 11. Takip yapacağımız telefona mı kurmak gerekiyor.
  Bu telefona erişimimiz yoksa yada şifresini bilmiyorsak ne yapabiliriz.

  Cevapla
  • Evet takip yapacağınız hedef telefona kurmanız gerekmektedir. Kurulum işlemi en fazla 2 dakika sürmektedir.

   Fiziksel erişiminiz yoksa sadece iPhone cihazlar için geçerli olmak üzere hedef iPhone’un icloud giriş bilgisine sahipseniz hedef telefona dokunmadan uzaktan yükleyebilirsniz.

   >>İPhone için detayları gör<<

   Cevapla
 12. Merhaba kurduğumuz telefonda çalıştıramazsak pars iadesi oluyor mu?

  Cevapla
  • Merhaba, evet satın alım sonrasında 10 gün içerisinde iade hakkınız olduğu ürünün Resmi Satış Sitesinde yazmaktadır. Ayrıca satın almadan önce demek isterseniz 7 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

   Cevapla
 13. Merhabalar…..
  Benim sorum herhalde sorulmadı. Benim telefonuma mspy yüklendiğinde ben onu telefon uygulamalarımın içinde veya başka bir alanda göremem mi? Diyelim ki şu an tel.’u kontrol etmek istiyorum, acaba takip ediliyormuyum diye. Mspy mutlaka bir yerlerde olmalı. Ya da başka bir aplikasyonun arkasına mı yapışıyor…..
  Teşekkürler…

  Cevapla
  • Merhaba, mSpy kendini telefonda görünmeyecek şekilde gizler bu sebeple uygulamalarda açık şekilde görmeniz mümkün değildir. Fakat kendi telefonunuza mSpy yüklendiğini düşünüyorsanız kaldırma işlemi için MSpy telefondan nasıl kaldırılır? yazısına bakabilirsiniz.

   Cevapla
 14. Karşı tarafın cihazına ulaşmadan takip mümkün mü

  Cevapla
  • Böyle bir durum mümkün değildir mümkün olduğunu iddia edenlere ise itibar etmeyiniz. Uzaktan yükleme bir tek mSpy programında mevcuttur o da takip edilecek telefon iphone ise mümkündür bunun içinde icloud kullanıcı adı ve şifresini biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer takip edeceğiniz hedef cihaz iphone ise mSpy jailbreaksiz versiyonunu satın alarak uzaktan hedef telefona dokunmadan yüklemeniz mümkündür. Detaylara buradan bakınız.

   Cevapla
 15. Watsaptan mesajlarimin okundugunu nasil anlarım yardimci olurmusunuz

  Cevapla
  • Başkası tarafından WhatsApp mesajlarınızı okumak için telefonunuza program veya yazılım yüklendiğini düşünüyorsanız telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Fakat acaba WhatsApp mesajlarım okunuyor mu diye anlamak istiyorsanız bu pek mümkün olmayacaktır çünkü WhatsApp takip programları kendini tamamen gizleme özelliğine sahiptir bu sebeple yüklü olduğu cihazda kendini belli etmez görünmez olarak çalışır.

   Cevapla
 16. Bunu ben girmek isdedim bana yazdiki kartiniz bankiniz tarafindan redd edildi ben ne yapa bilirim?bu arada ben Azerbaycandan yaziyorum

  Cevapla
  • Bankanız ile görüşmeniz gerekmektedir.

   Cevapla
 17. Merhaba 7 gün ücretsiz demissiniz benim merak ettigim konu denedim ve oldu ki silmem gerekti karşı tarafın telinden nasıl silicem kullanmaktan vazgectigimde karşı taraftan silmek için tel yine elimde mi olması lazım

  Cevapla
  • Hedef telefondan kaldırmak istediğinizde cihazın elinizde olmasına gerek yok. Yapmanız gereken mSpy kullanıcı hesabınıza giriş yaparak cihaz yönetimi kısmından mspy ı kaldır seçeneğine seçerek mspy takip programını hedef telefon üzerinden kolayca kaldırmış olursunuz.

   Cevapla
 18. merhaba kolay gelsin . uzun zamandır benim whatsapp izleniyor bir sürü mesajım okunuyor. bunu nasıl engelleye bilirim . benim telefonumda bir program yok.

  Cevapla
  • Telefonunuza WhatsApp takip programı yüklenmişse eğer zaten siz bunu telefonunuzda göremezsiniz! Çünkü mSpy gibi üst düzey WhatsApp takip programları yüklendiği telefonda kendini gizler ve görünmez olarak çalışır. Eğer böyle bir şüpheniz varsa başkasının sizin telefonunuza WhatsApp izleme programı yüklediğini düşünüyorsanız yapmanız gereken telefonunuza format attırmak veya telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmek çözüm olacaktır.

   Cevapla
 19. Cok acil esimin tlfnuna gelen tum msjlari aranan ve gelen numaralari gormem gerek lutfen yardimci olun

  Cevapla
 20. BİP VE twitter içinde uygulama geçerli mi…

  Cevapla

Yorum yapın